Bari - Zakintos Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 21 saat 10 dakika

Bari - Zakintos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde İtalya ve İyon Adaları arasindaki Bari Zakintos feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Bari Zakintos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, İyon Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Bari Zakintos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Bari Zakintos feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Bari Zakintos seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Bari Zakintos Feribot Rehberi

İtalya ile İyon Adaları arasindaki Ventouris Ferries Bari Zakintos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 21 saat 10 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd