Barselona - Porto Torres Feribot Operatörleri

dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 12 saat 15 dakika

Barselona - Porto Torres Feribotu

İspanya ile Sardinya feribot yolculugunuzla ilgili Barselona Porto Torres feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Barselona ile Porto Torres feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Sardinya için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Sardinya için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Barselona ile Porto Torres seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Barselona Porto Torres Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Barselona Porto Torres Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Barselona Porto Torres Feribot Rehberi

İspanya ile Sardinya arasindaki Grimaldi Lines Barselona Porto Torres feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 12 saat 15 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 5 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd