Brindisi - Zakintos Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 18 saat 30 dakika

Brindisi - Zakintos Feribotu

İtalya ile İyon Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Brindisi Zakintos feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Brindisi ile Zakintos feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. İyon Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Brindisi Zakintos feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Brindisi Zakintos seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Brindisi Zakintos Feribot Rehberi

İtalya ile İyon Adaları arasindaki Egnatia Seaways Brindisi Zakintos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 18 saat 30 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd