Caen Feribot Limanı nerede?

Caen Feribot rezervasyonu

Bu sayfada, Caen feribot limanını nasıl bulabileceğinize dair bütün bilgileri bulabilirsiniz. Caen feribot rezervasyonu için Caen Feribotları veya Varış Noktası Caen Olan Feribotlar sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Caen Feribot Limanı'na nasıl gideceğiniz hakkında.

Araba ile Caen Feribot Limanı
Caen feribot limanı Ouistreham'dadır. Anayol, feribot limanına oldukça yakındır ve Paris, Loire, Brittany ve güneye ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. N175, Caen'i, Mont St Michel ve Brittany'ye bağlar. N13 ise Bayeux ve Cherbourg ile bağlarken, N158 Le Mans ve Loire Valley'e uzanır.
Tren ile Caen Feribot Limanı
Paris Gare St-Lazare Caen istasyonundan trene binin (limandan yaklaşık 18KM mesafede). Paris'ten SNCF servisleri yaklaşık 2 saat sürmektedir. Daha fazla bilgi için lütfen SNCF web sitesini ziyarte ediniz.
Otobüs ile Caen Feribot Limanı
Ouistreham ve Caen arası shuttle vardır. Fakat bu servis, Ouistreham akşam seferleri için kullanılamamaktadır.
Caen Feribot Limanı Otopark
Yolcu terminalinde en fazla 72 saat boyunca park edebileceğiniz bir açık otopark vardır. Bu otopark ücretsizdir fakat sorumluluk size aittir.
Caen Feribot Limanı Adresi
Car ferry de Ouistreham, Avenue du Grand Large, 14150 Ouistreham
Caen Konaklama
Eğer geceyi, ya yolculuk öncesinde ya da sonrasında, Caen feribot limanında veya çevresinde geçirecekseniz veya bütün ziyaretiniz süresince konaklama talep ediyorsanız lütfen, online en iyi fiyat ve en geniş konaklama seçeneklerinden birini sunan Caen Konaklama sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd