Cairnryan Feribot Limanı nerede?

Cairnryan Feribot rezervasyonu

Bu sayfada, Cairnryan feribot limanını nasıl bulabileceğinize dair bütün bilgileri bulabilirsiniz. Cairnryan feribot rezervasyonu için Cairnryan Feribotları veya Varış Noktası Cairnryan Olan Feribotlar sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Cairnryan Feribot Limanı'na nasıl gideceğiniz hakkında.

Araba ile Cairnryan Feribot Limanı
Cairnryan Limanı, İskoçya'nın güney-batısında, A77'deki Stranraer'in 8 km kuzeyinde yer almaktadır. Kuzeyden, Glasgow/Ayr'dan gelen A77 güney yolunu takip edin.
Güneyden ise, Carlisle'e giden M6/A74 yolunu takip edin ve daha sonra Dumfries üzerinden Stranraer'e giden A75 yoluna girin. Stranraer'ın 3 km güneyinden A751/A77 istikametine doğru sağa girin.
Tren ile Cairnryan Feribot Limanı
Cairnryan Limanı'na en yakın tren istasyonu, limandan yaklaşık 6 km uzaklıkta olan Stranraer tren istasyonudur. İstasyondan çıkışta taksi bulabilirsiniz. Tren biletleri ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen Stranraer Trenleri ve İskoçya Trenleri sayfalarımızı ziyaret ediniz.
Cairnryan Konaklama
Eğer geceyi, ya yolculuk öncesinde ya da sonrasında, Cairnryan feribot limanında veya çevresinde geçirecekseniz veya bütün ziyaretiniz süresince konaklama talep ediyorsanız lütfen, online en iyi fiyat ve en geniş konaklama seçeneklerinden birini sunan Cairnryan Konaklama sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd