Capraia Adası - İtalya Feribot Haritası

Capraia Adası ile İtalya arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

Direct Ferries'in Capraia Adası ile İtalya arasindaki feribot karsilastirma sistemi, İtalya istikametindeki tüm karsilastirilabilir güzergâhlar için feribot tarifelerini ve ücretlerini görmenizi saglar ve bu sayede dogru ücret ile dogru seyahat imkân bulabilirsiniz!

Capraia Adası ülkesinden İtalya ülkesine düzenlenen feribot seferleri ile ilgili tarifeleri ve ücretleri hizlica karsilastirabilir ve bu sayede kendi kendinize bir sirketin web sitesinden digerine dolasmak zorunda kalmazsiniz.

Fiyat Arama sistemimize seyahatinize iliskin detaylari girerek yolculugunuz için daha az ödemek için feribot seferlerini karsilastirin.
Capraia Adası
Capraia Adası
İtalya Feribotu
İtalya

Kalkis: Capraia Adası Varis: İtalya Feribot Rehberi

Capraia Adası ile İtalya arasinda, 1 feribot şirketi – Toremar tarafindan isletilen sadece 1 feribot güzergâhi bulunmaktadir. Capraia ile Livorno arasindaki tarifeli haftalık feribot seferi, yaklasik 2 saat 45 dakika'dan sürmektedir.

Bu sayfadaki bilgilerin dogru olmasi için büyük bir özen gösterirken, tüm güzergâhlardaki siklik ve süreler zaman zaman degisiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle Capraia ve Livorno arasindaki Capraia Adası İtalya seferlerinin mevcut durumdaki bilgileri için gerçek zamanli basvuru yapmanizi öneririz.

Capraia Adası - İtalya Feribotu

Capraia Adası Hakkında:

Capri, Napol körfezinin güneyinde bir İtalyan adasıdır ve Toskana Takımadasının 7 adasından en kuzeybatıda olanıdir ve Livorno@dan 65 km uzaklıktadır.

Ilıman bir iklime sahip olduğu için ada, tüm yıl boyunca turistlerin geldiği ve diğer tüm Akdeniz adalarında olduğu gibi özellikle de yaz aylarında çok popüler bir adadır.

İtalya Hakkında:

Avrupa ülkeleri içinde bir kategoriye oturtmanın en zor olduğu ülke belki de İtalya'dır. İtalya, endüstrileşmiş, modern bir toplumdur. Her sezon, modaya yön veren tasarımcılarıyla giyim tarzlarının müjdecisidir. Ama bunun yanı sıra, taşıdığı özelliklerle bir Akdeniz ülkesidir. İtalyanlar genel olarak aile odaklı insanlardır. Ülkenin gençleri arasında gitgide büyüyen skeptik anlayışa rağmen, gelenekler, Katolik Kilisesinin ritüelleri insanların hayatında önemli bir yer kaplamaktadır.

İtalya ancak 1861'de birleşmiş bir devlet haline gelmiştir. Bunun sonucunda İtalyanlar bir bütün olarak ülkelerinden çok, mutfak kültürü, şive, coğrafya ve çoğu zaman hayat standartları olarak birbirine göre farklılık gösteren bölgelerine bağlılık hissetmektedirler. Bunların yanı sıra bir de ülkenin görkemli kültürel mirası vardır. Sadece Toskana bile dünyada herhangi bir ülkedeki tarihi anıtlardan daha fazla tarihi yapıya sahiptir. Ülkenin dört bir yanında, özellikle de elbette Roma’da, Roma İmparatorluğu’ndan kalma yapılar yer almaktadır. Her bir bölge, genellikle dünyanın en zengin tarihi miraslarından olduğu kabul edilen, kendi sanatsal geleneğinin eserlerine ev sahipliği yapmaktadır.

© Direct Ferries Ltd