Cebelitarık - Fas Feribot Haritası

Cebelitarık ile Fas arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

directferries.com.tr web sitesinde, Cebelitarık ülkesinden Fas ülkesine seyahat için tüm seçenekleri tek bir hizli ve kolay arama ile bulabilirsiniz.

Cebelitarık ülkesinden Fas ülkesine düzenlenen her bir feribot seferi için lütfen bu sayfaya göz atin.

Cebelitarık ile Fas feribot seferlerini görmek ve rezervasyon yapmak için simdi Fiyat Arama sistemimizi kullanin veya alternatif olarak diger ülkelere feribot seferleri bulmak için Fas Feribotu sayfamizi ziyaret edin.
Cebelitarık
Cebelitarık
Fas Feribotu
Fas

Kalkis: Cebelitarık Varis: Fas Feribot Rehberi

Cebelitarık ile Fas arasinda, 1 feribot şirketi – FRS tarafindan isletilen sadece 1 feribot güzergâhi bulunmaktadir. Cebelitarık ile Tangier Med arasindaki tarifeli haftalık feribot seferi, yaklasik 1 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Bu sayfadaki bilgilerin dogru olmasi için büyük bir özen gösterirken, tüm güzergâhlardaki siklik ve süreler zaman zaman degisiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle Cebelitarık ve Tangier Med arasindaki Cebelitarık Fas seferlerinin mevcut durumdaki bilgileri için gerçek zamanli basvuru yapmanizi öneririz.

Cebelitarık - Fas Feribotu

Fas Hakkında:

Resmî olarak Fas Krallığı Kuzey Afrika'da yaklaşık olarak 32 milyon nüfusa ve 447,000 km2 yüzölçüme sahip bir ülkedir. Başkenti Rabat ve en büyük şehri de Kazablanka'dır. Fas'ın, Atlantik Okyanusu'dan, Cebelitarık Boğazını çevreleyip Akdeniz'de son bulan uzun bir sahil şeridi vardır. Doğudan Cezayir, Kuzeyden İspanya (boğaz boyunca bir denizden bir sınır ve Ceuta ile Melilla adlarında iki küçük özerk şehir), güneyden de Moritanya ve Batı Sahra ile komşudur.

Fas, Afrika'da bulunduğu halde Afrika Birliği'ne üye olmayan tek ülkedir. Bununla birlikte; Arap Ligi'nin, Arap Mağrip Birliği'nin, Frankofoni'nin, İslam Konferansı Örgütü'nün, Akdeniz Diyaloğu grubunun ve G-77'nin üyesidir.

Afrika'da bulunan sıra dağ dizisi olan Atlas Dağları kıtanın kuzeybatısında Fas'tan başlayarak, Cezayir ve Tunus ülkelerine uzanır. Dağlar Fas'ın üçte ikisini kaplar ve yüksek doruklara erişir. 4.000 metreyi geçen dorukları bulunur. Cebel Toubkal, ülkenin en yüksek noktası, 4.167 metredir. Fas'ta 4 ana dağ sırası bulunur; Atlas Dağları (Yüksek atlas, Sahra atlasları ve Orta atlaslar ) ve rif dağları.

© Direct Ferries Ltd