Donoussa - Aegiali Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 40 dakika
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 10 dakika'dan

Donoussa - Aegiali Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ülkesinde Donoussa Aegiali feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Donoussa Aegiali güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Donoussa Aegiali rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Simdi fiyat arama sistemimizden Donoussa Aegiali veya Kiklad Adaları istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Donoussa Aegiali Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries hizmeti günlük olarak Her hafta 4 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 40 dakika sürmektedir süresince Nel Lines firmasi günde Her hafta 1 kez düzenlemektedir ve bu seferler 1 saat 10 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Donoussa Aegiali güzergâhinda, her bir hafta için 5 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd