Donoussa - Koufonissi Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 20 dakika

Donoussa - Koufonissi Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Donoussa ile Koufonissi feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Donoussa ile Koufonissi arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Donoussa Koufonissi güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Donoussa Koufonissi Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Nel Lines Donoussa Koufonissi feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 3 saat 20 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd