Donoussa - Naxos Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 10 dakika'dan
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 20 dakika

Donoussa - Naxos Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Donoussa Naxos feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Donoussa ile Naxos feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Donoussa Naxos feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Donoussa Naxos seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Donoussa Naxos Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries hizmeti günlük olarak Her hafta 4 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 1 saat 10 dakika'dan sürmektedir süresince Nel Lines firmasi günde Her hafta 1 kez düzenlemektedir ve bu seferler 6 saat 20 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Donoussa Naxos güzergâhinda, her bir hafta için 5 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd