Dublin Feribot Limanı nerede?

Dublin Feribot rezervasyonu

Bu sayfada, Dublin feribot limanını nasıl bulabileceğinize dair bütün bilgileri bulabilirsiniz. Dublin feribot rezervasyonu için Dublin Feribotları veya Varış Noktası Dublin Olan Feribotlar sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Dublin Feribot Limanı'na nasıl gideceğiniz hakkında.

Araba ile Dublin Feribot Limanı
Dublin Feribot Limanı'na, kuzeyden M1, güneyden N11 ve batıdan N7 ile ulaşılabilir. Liman, şehir merkezine yakındır ve tabelaları çok iyi konumlandırılmışlardır. Şehir merkezinden O'Connell Bridge'den Point Depot müzik binasına doğru Quays'i takip edin. Daha sonra sola dönün ve limana gelene kadar o yolu takip edin.
Tren ile Dublin Feribot Limanı
Connolly İstasyonu, Kuzey ve Güney İrlanda'ya hizmet vermektedir ve Dublin Feribot Limanı'ndan 6 km ya da 15 dakikalık otobüs yolculuğu uzaklığındadır. Heuston İstasyonu, irlanda'nın kuzeyine hizmet etmektedir ve Dublin Feribot Limanı'ndan 11 km ya da 30 dakikalık otobüs yolculuğu uzaklığındadır.
Otobüs ile Dublin Feribot Limanı
Merkezi otobüs terminali olan Busárus Dublin Feribot Limanı'ndan 6 km uzaklıktadır. Şehir merkezi ile liman arasında otobüs servisi vardır. Biletler, gemi Dublin'e gelmeden gemide alınabilir. Yoğun dönemlerde, hemen taksi bulamayabilirsiniz. Önceden rezervasyonla böyle bir sorununuz olmayacaktır.
Otobüs ile Dublin Feribot Limanı Otoparkı
Ücretli otopark, hemen terminal çıkışındadır. Uzun süreli park ise, ana terminal binasının solundadır. Ücretlendirme günlük tarife üzerinden yapılmaktadır.
Dublin Feribot Limanı Adresi
Norfolk Line Irish Sea
Alexandra Road Extension, Dublin Port, Dublin 1, İrlanda
P&O Irish Sea
Terminal 3, Dublin Port, Dublin 1, İrlanda
Irish Ferries
Terminal Road South, Dublin 1, İrlanda
Isle of Man Steam Packet
Terminal Road South, Dublin 1, İrlanda
Stena Line
Alexandra Road, Dublin 1, İrlanda
Dublin Konaklama
Eğer geceyi, ya yolculuk öncesinde ya da sonrasında, Dublin feribot limanında veya çevresinde geçirecekseniz veya bütün ziyaretiniz süresince konaklama talep ediyorsanız lütfen, online en iyi fiyat ve en geniş konaklama seçeneklerinden birini sunan Dublin Konaklama sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd