Dubrovnik - Korcula Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 10 dakika

Dubrovnik - Korcula Feribotu

Direct Ferries ile Hırvatistan ve Korcula Island arasinda, Dubrovnik ile Korcula feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Dubrovnik Korcula güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Korcula Island ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Dubrovnik Korcula rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Dubrovnik Korcula feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Dubrovnik Korcula seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Dubrovnik Korcula Feribot Rehberi

Hırvatistan ile Korcula Island arasindaki Jadrolinija Dubrovnik Korcula feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 4 saat 10 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd