Dubrovnik - Rijeka Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 22 saat

Dubrovnik - Rijeka Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Dubrovnik Rijeka feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Hırvatistan feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Dubrovnik ile Rijeka arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Dubrovnik Rijeka güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Dubrovnik Rijeka Feribot Rehberi

Hırvatistan ile Hırvatistan arasindaki Jadrolinija Dubrovnik Rijeka feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 22 saat'den sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd