Dubrovnik - Stari Grad Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 8 saat 10 dakika

Dubrovnik - Stari Grad Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Hırvatistan ile Hvar Island feribotlarini Dubrovnik ile Stari Grad feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Dubrovnik ile Stari Grad arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Dubrovnik Stari Grad güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Dubrovnik Stari Grad Feribot Rehberi

Hırvatistan ile Hvar Island arasindaki Jadrolinija Dubrovnik Stari Grad feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 8 saat 10 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd