El Hierro feribotları hakkında

Direct Ferries'de, yolculugunuz için en iyi firsati elde ettiginizden emin olmak için tüm El Hierro Feribotu seçeneklerini karsilastirabilirsiniz.

Hizli ve kolay tek bir arama ile El Hierro ülkesine sefer düzenleyen tüm feribotlari karsilastirabilir ve bu sayede mevcut seferler içinde en iyisini en iyi fiyata elde edersiniz.

El Hierro ülkesine düzenlenen çesitli feribot seferleri ile ilgili asagidaki baglantilari takip edin veya tarifeleri ve feribot ücretlerini karsilastirmak için sadece 'Fiyat Arama' sistemine bilgilerinizi simdi girin.
El Hierro
El Hierro
El Hierro Feribotu
El Hierro
El Hierro

El Hierro Hakkında:

Meridyen Adası olarak adlandırılan Hierro, Kanarya Adaları'nın en küçük ve en güneydoğusundaki adadır. Kuzeyden güneye 24 km, doğudan batıya 43 km uzunluğundadır.

Sarp dağların yer aldığı Hierro volkanik bir adadır. Adada sadece bir patlama kaydedilmiştir. Bu patlama, 1793 yılında Lomo Negro volkanında meydana gelmiştir.

Hierro adası da diğer Kanarya Adaları gibi turistlerin rağbet ettiği bir yerdir. Küçük bir havaalanına ve başkent Valverde'de bulunan bir feribot terminaline sahiptir.

Valverde'de ada yerel idaresi olan "Cabildo de El Hierro (El Hierro Meclisi)" bulunmaktadır. El Hierro "Santa Cruz de Tenerife" iline bağlı olup ada da (La Frontera, El Pınar de El Hierro, Valverde adlı) 3 belediye bulunmaktadır.

Tenerife - El Hierro Feribotu

Haftada 1 Sefer
sefer süresi 2 saat 45 dakika
Naviera Armas
© Direct Ferries Ltd