Faroe Adaları feribotları hakkında

Directferries.com.tr ile en iyi feribot firmalarinin size en uygun seçenegini bulmanizi saglamak için tüm Faroe Adaları Feribotu seçeneklerini bulursunuz.

Hizli ve kolay tek bir arama ile Faroe Adaları ülkesine sefer düzenleyen tüm feribotlari karsilastirabilir ve bu sayede mevcut seferler içinde en iyisini en iyi fiyata elde edersiniz.

Ücret arama sisteminde, tercih ettiginiz güzergâhi, yolcu sayisini seçerek ve ardindan arama dügmesine tiklayarak, Faroe Adaları ülkesine yapacaginiz feribot yolculugunuz için feribot tarifelerini ve ücretlerini bulabilirsiniz.
Faroe Adaları
Faroe Adaları
Faroe Adaları Feribotu
Faroe Adaları
Faroe Adaları

Faroe Adaları Hakkında:

Faroe Adaları bayrağı, Faroe Adaları'nın bugünkü hali ile 5 Temmuz 1959 yılından bu yana kullandığı bayrağıdır. Dalgalanan Faroe Adaları bayrağı

Bayrak, beyaz zemin üzerine bulunan ve mavi ile çevrelenmiş kırmızı iskandinav haçından oluşmaktadır. Haç birçok İskandinavya ülkesinde olduğu gibi Faroe bayrağında da kendisini göstermektedir. Beyaz zemin ada ülkesini saran denizin köpüğünü ve gökyüzünün aydınlığını sembolize etmektedir. Bayrakta var olan diğer iki renkler kırmızı ve mavi Faroer halkının uzun yıllardır kullandığı renkler olup, aynı zamanda diğer kuzey topluluklara olan bağlılığı ifade etmektedir.

Ülkenin ilk orijinal bayrağı günümüzdeki kullanılan şekli ile hala muhafaza edilmekte olup, adalarda bulunan Famjin kilisesinde sergilenmektedir.

Danimarka - Faroe Adaları Feribotu

© Direct Ferries Ltd