Filicudi - Milazzo Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 40 dakika

Filicudi - Milazzo Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Filicudi Milazzo feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Aeolian Adaları veya Sicilya feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Filicudi Milazzo güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Sicilya ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Filicudi Milazzo rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Sicilya için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Filicudi ile Milazzo seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Filicudi Milazzo Feribot Rehberi

Aeolian Adaları ile Sicilya arasindaki Ustica Lines Filicudi Milazzo feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 2 saat 40 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 7 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd