Filicudi - Palermo Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 35 dakika

Filicudi - Palermo Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Aeolian Adaları ve Sicilya arasindaki Filicudi Palermo feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Filicudi Palermo güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Sicilya ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Filicudi Palermo rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Simdi fiyat arama sistemimizden Filicudi Palermo veya Sicilya istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Filicudi Palermo Feribot Rehberi

Aeolian Adaları ile Sicilya arasindaki Ustica Lines Filicudi Palermo feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 2 saat 35 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 7 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd