Folegandros - Anafi Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 25 dakika

Folegandros - Anafi Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Folegandros Anafi feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Tüm firmalarin güncel Folegandros Anafi tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Folegandros Anafi güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Folegandros Anafi Feribot Rehberi

Folegandros Anafi feribotu, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Nel Lines. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 4 saat 25 dakika'dan sürmektedir.

Folegandros Anafi yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd