Folegandros - Ios Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 20 dakika'dan
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 20 dakika
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 30 dakika'dan

Folegandros - Ios Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Folegandros Ios feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Folegandros ile Ios feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Folegandros Ios veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Folegandros Ios Feribot Rehberi

Folegandros Ios güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 3 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Ventouris Sea Lines firmasi seferlerini her bir hafta için 3 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Sea Jets 7 & Nel Lines hizmeti her bir hafta için 3 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda Folegandros Ios güzergâhinda her bir hafta türünde, 3 feribot firmasi tarafindan 13 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd