Folegandros - Katapola Feribot Operatörleri

dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 5 dakika

Folegandros - Katapola Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Folegandros ile Katapola feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Folegandros Katapola güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Folegandros Katapola rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Folegandros Katapola feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Folegandros Katapola seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Folegandros Katapola Feribot Rehberi

Folegandros Katapola feribotu, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Sea Jets. Seferler, her bir hafta için 6 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 2 saat 5 dakika'dan sürmektedir.

Folegandros Katapola yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd