Folegandros - Koufonissi Feribot Operatörleri

dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 40 dakika

Folegandros - Koufonissi Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Folegandros Koufonissi feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Tüm firmalarin güncel Folegandros Koufonissi tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Folegandros Koufonissi feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Folegandros Koufonissi seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Folegandros Koufonissi Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Sea Jets Folegandros Koufonissi feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 2 saat 40 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 6 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd