Folegandros - Kythnos Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 9 saat 50 dakika

Folegandros - Kythnos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ülkesinde Folegandros ile Kythnos feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Folegandros ile Kythnos feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Folegandros Kythnos veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Folegandros Kythnos Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Nel Lines Folegandros Kythnos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 9 saat 50 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd