Folegandros - Mykonos Feribot Operatörleri

dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 5 dakika
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 7 saat 10 dakika

Folegandros - Mykonos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ülkesinde Folegandros Mykonos feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Folegandros ile Mykonos arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Folegandros Mykonos feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Folegandros Mykonos seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Folegandros Mykonos Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Sea Jets hizmeti günlük olarak Her hafta 6 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 3 saat 5 dakika'dan sürmektedir süresince Nel Lines firmasi günde Her hafta 2 kez düzenlemektedir ve bu seferler 7 saat 10 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Folegandros Mykonos güzergâhinda, her bir hafta için 8 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd