Folegandros - Paros Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 40 dakika
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 5 saat

Folegandros - Paros Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ülkesinde Folegandros ile Paros feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Folegandros ile Paros arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Folegandros Paros feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Folegandros Paros seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Folegandros Paros Feribot Rehberi

Folegandros Paros güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 7 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (4 ile Sea Jets & 3 ile Nel Lines).

Sea Jets firmasi ile Kiklad Adaları ülkesine yolculuk yaklasik 2 saat 40 dakika'dan sürmektedir & Nel Lines firmasinin seferi yaklasik 5 saat'densürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Folegandros Paros güzergâhindaki feribotlari Sea Jets & Nel Lines ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd