Folegandros - Serifos Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 20 dakika

Folegandros - Serifos Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Folegandros Serifos feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Folegandros Serifos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Folegandros Serifos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Simdi fiyat arama sistemimizden Folegandros Serifos veya Kiklad Adaları istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Folegandros Serifos Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Ventouris Sea Lines Folegandros Serifos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 3 saat 20 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd