Folegandros - Sikinos Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 40 dakika
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 45 dakika

Folegandros - Sikinos Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Folegandros ile Sikinos feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Tüm firmalarin güncel Folegandros Sikinos tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Folegandros Sikinos feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Folegandros Sikinos seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Folegandros Sikinos Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Ventouris Sea Lines hizmeti günlük olarak Her hafta 4 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 40 dakika sürmektedir süresince Nel Lines firmasi günde Her hafta 3 kez düzenlemektedir ve bu seferler 45 dakika sürmektedir.

Bu nedenle, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Folegandros Sikinos güzergâhinda, her bir hafta için 7 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd