Folegandros - Thira Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 3 saat
dateHaftada 14 Sefer
clocksefer süresi 45 dakika
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 15 dakika

Folegandros - Thira Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ülkesinde Folegandros Thira feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Folegandros Thira güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Folegandros Thira rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Folegandros Thira güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Folegandros Thira Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Folegandros Thira Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Folegandros Thira Feribot Rehberi

Folegandros Thira güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 3 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Ventouris Sea Lines firmasi seferlerini her bir hafta için 3 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Sea Jets 14 & Nel Lines hizmeti her bir hafta için 2 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda Folegandros Thira güzergâhinda her bir hafta türünde, 3 feribot firmasi tarafindan 19 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd