Folegandros - Thirasia Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 40 dakika'dan

Folegandros - Thirasia Feribotu

Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Folegandros Thirasia feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Folegandros ile Thirasia feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Folegandros Thirasia feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Folegandros Thirasia seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Folegandros Thirasia Feribot Rehberi

Folegandros Thirasia feribotu, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Nel Lines. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 1 saat 40 dakika'dan sürmektedir.

Folegandros Thirasia yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd