Folkestone Eurotunnel Limanı nerede?

Folkestone Eurotunnel rezervasyonu

Bu sayfada, Folkestone feribot limanını nasıl bulabileceğinize dair bütün bilgileri bulabilirsiniz. Folkestone feribot rezervasyonu için Folkestone Eurotunnelları veya Varış Noktası Folkestone Olan Eurotunnellar sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Folkestone Eurotunnel Limanı'na nasıl gideceğiniz hakkında.

Araba ile Folkestone Eurotunnel Terminali
Folkestone Eurotunnel Terminali, Folkestone'da, M20'de 11A bağlantısına yakın bir yerdedir. Güney Londra'dan yolculuk süresi yaklaşık 1 saat 30 dakikadır. Eurotunnel terminalinde self chek-in kontuarları vardır. Referans numaranızın yanınızda olduğundan emin olun.
Tren ile Folkestone Eurotunnel Terminali
Londra Victoria ve Londra Charing Cross istasyonlarından direk trenler vardır. Folkestone ana tren istasyonu limandan 2 km uzaklıktadır. Daha ayrıntılı bilgi için lütfen Folkestone Trenleri sayfamızı ziyaret ediniz.
Folkestone Eurotunnel Terminali Adresi
Eurotunnel UK Terminal, Ashford Road, Folkestone, CT18 8XX
Folkestone Konaklama
Eğer geceyi, ya yolculuk öncesinde ya da sonrasında, Folkestone feribot limanında veya çevresinde geçirecekseniz veya bütün ziyaretiniz süresince konaklama talep ediyorsanız lütfen, online en iyi fiyat ve en geniş konaklama seçeneklerinden birini sunan Folkestone Konaklama sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd