Fransa - Alderney Feribot Haritası

Fransa ile Alderney arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

Direct Ferries'in Fransa ile Alderney arasindaki feribot karsilastirma sistemi, Alderney istikametindeki tüm karsilastirilabilir güzergâhlar için feribot tarifelerini ve ücretlerini görmenizi saglar ve bu sayede dogru ücret ile dogru seyahat imkân bulabilirsiniz!

Fransa ülkesinden Alderney ülkesine düzenlenen her bir feribot seferi için lütfen bu sayfaya göz atin.

Fransa ile Alderney feribot seferlerini görmek ve rezervasyon yapmak için simdi Fiyat Arama sistemimizi kullanin veya alternatif olarak diger ülkelere feribot seferleri bulmak için Alderney Feribotu sayfamizi ziyaret edin.
Fransa
Fransa
Alderney Feribotu
Alderney

Kalkis: Fransa Varis: Alderney Feribot Rehberi

Fransa ile Alderney arasinda, 1 feribot şirketi – Manche Iles Express tarafindan isletilen sadece 1 feribot güzergâhi bulunmaktadir. Dielette ile Alderney arasindaki tarifeli haftalık feribot seferi, yaklasik 55 dakika sürmektedir.

Bu sayfadaki bilgilerin dogru olmasi için büyük bir özen gösterirken, tüm güzergâhlardaki siklik ve süreler zaman zaman degisiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle Dielette ve Alderney arasindaki Fransa Alderney seferlerinin mevcut durumdaki bilgileri için gerçek zamanli basvuru yapmanizi öneririz.

Fransa - Alderney Feribotu

Fransa Hakkında:

Fransa için genel bir tanım yapmak zordur. Charles de Gaulle bir keresinde "365 çeşit peyniri olan bir ülkeyi nasıl tanımlarsınız ki?" demiştir.

Yine de, Fransız usulü hayatın biraz da olsa tadına varmak için her yıl milyonlarca insanı kendine çeken bu müthiş topraklar için bir şeyler söylemek mümkündür.

Ona insanı buraya çeken şey nedir? Paris'in şık bulvarları mı, Alpler'in kayak yapılan ışıltılı tepeleri mi, günışığıyla yıkanan bağlar mı veya güneşin üzerinde gezindiği kumsallar mı, Fransa'da yaygın bir top oyunu olan tozlu "boule" mi yoksa isimsiz bir kasabada tadına bakılan kruvasanla kahve mi?

İnsanları çeken, belki de Loire vadisinin görkemli şatoları, Akdeniz kıyısındaki jet sosyete hayatı ya da yabani otların ve lavanta kokularının hâkim olduğu Provence'da yapılan sakin bir pikniktir.

Fransa'nın yeşilliklerle kaplı bölgelerinin arasında saklanmış Franche-Comté, Gascony ya da Berry gibi daha az bilinen, köy yaşamının sürdüğü, kendi halinde kasabalarıyla ziyaretçilere Fransa kırlarındaki son derece sakin hayatı görme imkânı sunan diğer bölgelerinin güzelliklerini de unutmamak gerekir.


Fransa'nın büyük zıtlıklara sahne olan bir ülke olduğu ve çeşitlilik gösteren coğrafyasıyla, yemekleriyle, iklimi ve insanlarıyla, sıra dışı kültürel mirasıyla birlikte ziyaretçilere sonsuz seçenekte, cazip gezi olanakları sunduğu inkâr edilemez bir gerçektir.

Fransızların tatillerde neden ülkelerinde kalmayı tercih ettiğini ve coşkulu bir şekilde ülkelerine La Belle France (Güzel Fransa) dediklerini anlamak çok da zor değildir.

Alderney Hakkında:

Alderney, Birleşik Krallık yönetiminde olan Manş Adaları’nın üçüncü en büyük adasıdır ve el değmemiş, huzur veren ve doğal bir yapıya sahiptir.

Alderney, sadece 5 km uzunluğunda ve 2.5 km genişliğindedir ve üzerinde 2000’e yakın kişi yaşar. Komşuları Guernsey ve Jersey gibi ılıman bir iklime ve kendi devletine sahiptir.

Fransa’ya 12 km, Guernsey’e 37 km, Jersey’e 48 km ve Isle of Wight’a 96 km yakın olmasına rağmen, Alderney Adası turizm akınına yakalanmamıştır.

© Direct Ferries Ltd