Giglio Adası - İtalya Feribot Haritası

Giglio Adası ile İtalya arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

directferries.com.tr web sitesinde, tüm seçenekleri görerek en iyi firsatlari yakalamak için, Giglio Adası ülkesinden İtalya ülkesine düzenlenen feribot seferlerini karsilastirin.

Giglio Adası ülkesinden İtalya ülkesine düzenlenen her bir feribot seferi için lütfen bu sayfaya göz atin.

O zaman neyi bekliyorsunuz? Ücret arama bölümünde sadece tercih ettiginiz güzergâhi seçin ve sizin için en iyi ücreti bulalim ve yolculugunuz için en iyi seçenegi bulacaginiz anlamina gelen bezer tüm güzergâhlar ile karsilastirmasini yapalim!
Giglio Adası
Giglio Adası
İtalya Feribotu
İtalya

Kalkis: Giglio Adası Varis: İtalya Feribot Rehberi

Giglio Adası ile İtalya arasinda, 1 feribot şirketi – Toremar tarafindan isletilen sadece 1 feribot güzergâhi bulunmaktadir. Giglio ile Porto Santo Stefano arasindaki tarifeli günlük feribot seferi, yaklasik 1 saat sürmektedir.

Bu sayfadaki bilgilerin dogru olmasi için büyük bir özen gösterirken, tüm güzergâhlardaki siklik ve süreler zaman zaman degisiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle Giglio ve Porto Santo Stefano arasindaki Giglio Adası İtalya seferlerinin mevcut durumdaki bilgileri için gerçek zamanli basvuru yapmanizi öneririz.

Giglio Adası - İtalya Feribotu

Giglio Adası Hakkında:

Giglio, Toskana sahilinden 5 km uzaklıkta olan bir İtalyan adasıdır.

Giglio, ılıman iklimi, bozulmamış doğası, zümrüt yeşili, berrak suları ve kumlu sahilleri ve harika koylarıyla popüler bir gezi durağıdır.

2012'de yolcu gemisi Costa Concordia adanın hemen yakınında battığı için ada bir süre gözlerden uzak kalmıştır.

İtalya Hakkında:

Avrupa ülkeleri içinde bir kategoriye oturtmanın en zor olduğu ülke belki de İtalya'dır. İtalya, endüstrileşmiş, modern bir toplumdur. Her sezon, modaya yön veren tasarımcılarıyla giyim tarzlarının müjdecisidir. Ama bunun yanı sıra, taşıdığı özelliklerle bir Akdeniz ülkesidir. İtalyanlar genel olarak aile odaklı insanlardır. Ülkenin gençleri arasında gitgide büyüyen skeptik anlayışa rağmen, gelenekler, Katolik Kilisesinin ritüelleri insanların hayatında önemli bir yer kaplamaktadır.

İtalya ancak 1861'de birleşmiş bir devlet haline gelmiştir. Bunun sonucunda İtalyanlar bir bütün olarak ülkelerinden çok, mutfak kültürü, şive, coğrafya ve çoğu zaman hayat standartları olarak birbirine göre farklılık gösteren bölgelerine bağlılık hissetmektedirler. Bunların yanı sıra bir de ülkenin görkemli kültürel mirası vardır. Sadece Toskana bile dünyada herhangi bir ülkedeki tarihi anıtlardan daha fazla tarihi yapıya sahiptir. Ülkenin dört bir yanında, özellikle de elbette Roma’da, Roma İmparatorluğu’ndan kalma yapılar yer almaktadır. Her bir bölge, genellikle dünyanın en zengin tarihi miraslarından olduğu kabul edilen, kendi sanatsal geleneğinin eserlerine ev sahipliği yapmaktadır.

© Direct Ferries Ltd