Guernsey - İngiltere Feribot Haritası

Guernsey ile İngiltere arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

directferries.com.tr web sitesinde, Guernsey ülkesinden İngiltere ülkesine seyahat için tüm seçenekleri tek bir hizli ve kolay arama ile bulabilirsiniz.

Guernsey ülkesinden İngiltere ülkesine düzenlenen feribot seferleri ile ilgili sayfamizda, is, eglence veya baska bir amaçla gerçeklestireceginiz seyahatiniz için en uygun feribot seferini seçmek için gerekli tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Guernsey ile İngiltere feribot seferlerini görmek ve rezervasyon yapmak için simdi Fiyat Arama sistemimizi kullanin veya alternatif olarak diger ülkelere feribot seferleri bulmak için İngiltere Feribotu sayfamizi ziyaret edin.
Guernsey
Guernsey
İngiltere Feribotu
İngiltere

Kalkis: Guernsey Varis: İngiltere Feribot Rehberi

Guernsey ve İngiltere arasinda birlesik olarak toplamda Her hafta 23 sefer sunan Condor Ferries firmasi, 3 güzergâh sefer düzenlemektedir, Guernsey - Poole güzergâhi, Her hafta 9 kez sefer düzenlemektedir, Guernsey - Portsmouth yaklasik Haftalik 6 kez sefer & Guernsey - Weymouth yaklasik Haftalik 8 kez sefer, 3 feribot hattı bulunmaktadir.

Bazi güzergâhlarda seferlerin sikligi ve süreleri degisiklik gösterse de, en güncel bilgileri elde etmeniz için, Guernsey ile İngiltere arasindaki seferler için canli aramalar yapmanizi öneririz.

Guernsey Hakkında:

Guernsey, St Malo Körfezi'nde, Fransa sahilinin 50 km, İngiltere'nin güney sahilinin de 130 km uzağında yer alan bir adalardır.

Adalar 1933'den bu yana Normandiya'ya aittir ve Norman Hukuku'nda varlığını sürdüren soyadları ve yerli dil Guernesaise aracılığıyla Britanya ile Fransa arasında bir bağ kurmaktadır.

Ada, Fransız şair Viktor Hugo'nun memleketidir. Şairin 15 yıllık sürgün hayatı sırasında yaşadığı ev, ziyaretçiler için ilginç sürprizler sunar. Viktor Hugo'nun yaratıcı ruhu sonu gelmeyen sergiler ve çeşitli etkinliklerle burada yaşatılmaktadır.

İkinci Dünya Savaşı'nda savunma hattı olan adalara inşa edilen Atlantik Duvarı 20. yüzyılın burada bıraktığı iz olmuştur. O zamanlardan miras kalan, işgal altındaki Britanya'nın günlük hayatını canlı bir şekilde yansıtan muhteşem müzelerin yanı sıra birlikte savunma kulelerinden oluşan labirentlerdir.

İngiltere Hakkında:

Birleşik Krallık'ın en büyük ve en fazla nüfuslu ülkesi olan İngiltere, Büyük Britanya adasının güneyinin üçte ikisinin büyük kısmını kaplar.

Yakın zamana kadar İngiltere, genel olarak 1930'larda kalmış, sadece postane, kasaba barı ve papazın evinden ibaret olan, sakin, masalsı bir yer olarak düşünülüyordu. Şimdi ise daha çok, hareketli bir gece hayatının ve etkinliklerin olduğu canlı şehirleriyle ve güzel kırsalıyla bilinmektedir.

İlginç şehirleri ve göz alıcı kırsalıyla İngiltere pek çok zevke hitap etmektedir. Görkemli Londra, Stratford, Glouester ve York şehirlerinden ilginç tatlar sunan Newcastle, Liverpool ve Manchester'a varana kadar İngiltere'nin şehirleri nostalji aşkının yaratıcılık ruhuyla çarpıştığı, canlı, hareketli yerlerdir.

Northumberland'ın ve kiliselerle dolu Lincolnshire'ın ara sokaklarında dolaşın ve Costwolds ve Dales'in paha biçilmez güzelliğinin keyfine varın. Ayıracak zamanınız varsa, turist kalabalıklarından sıyrılın ve İngiltere'nin dingin kır yollarında gezinin, bir kasaba barında "gerçek" bir İngiliz birası için, geleneksel bir pazar yerinde dolaşın ya da İngiltere'nin "yeni dalga" şaraplarından tadın ve İngiltere'nin dünyadaki herhangi bir yerle boy ölçüşebilecek kozmopolit mutfağıyla tanışın.

Bugün İngiltere, ziyaretçilere kucak açan, baş döndürücü, rahat ve eğlenceli, insanlarının çoğunlukla tuhaf alışkanlıklarının yarattığı koşullarla ülkenin ihtişamının birbirini dengelediği bir yerdir. Ve mizah duygusu, kabul görmek için her zaman bir anahtar işlevi görür.

© Direct Ferries Ltd