Guernsey feribotları hakkında

Direct Ferries'de, yolculugunuz için en iyi firsati elde ettiginizden emin olmak için tüm Guernsey Feribotu seçeneklerini karsilastirabilirsiniz.

Mevcut durumda, Guernsey ülkesi için, 6 adet feribot güzergâhinda, haftalık olarak 48 adet sefer seçenegi sunmaktayiz.

Feribot ücretini ögrenmek ve Guernsey ülkesine düzenlenen feribot seferlerinin müsaitligini kontrol etmek için, lütfen sol menüden kalkis yerini seçin ve arama dügmesine tiklayin!
Guernsey
Guernsey
Guernsey Feribotu
Guernsey
Guernsey

Guernsey Hakkında:

Guernsey, St Malo Körfezi'nde, Fransa sahilinin 50 km, İngiltere'nin güney sahilinin de 130 km uzağında yer alan bir adalardır.

Adalar 1933'den bu yana Normandiya'ya aittir ve Norman Hukuku'nda varlığını sürdüren soyadları ve yerli dil Guernesaise aracılığıyla Britanya ile Fransa arasında bir bağ kurmaktadır.

Ada, Fransız şair Viktor Hugo'nun memleketidir. Şairin 15 yıllık sürgün hayatı sırasında yaşadığı ev, ziyaretçiler için ilginç sürprizler sunar. Viktor Hugo'nun yaratıcı ruhu sonu gelmeyen sergiler ve çeşitli etkinliklerle burada yaşatılmaktadır.

İkinci Dünya Savaşı'nda savunma hattı olan adalara inşa edilen Atlantik Duvarı 20. yüzyılın burada bıraktığı iz olmuştur. O zamanlardan miras kalan, işgal altındaki Britanya'nın günlük hayatını canlı bir şekilde yansıtan muhteşem müzelerin yanı sıra birlikte savunma kulelerinden oluşan labirentlerdir.

İngiltere - Guernsey Feribotu

Haftada 9 Sefer
sefer süresi 3 saat
Condor Ferries
Haftada 6 Sefer
sefer süresi 7 saat
Condor Ferries
Haftada 8 Sefer
sefer süresi 2 saat 30 dakika
Condor Ferries

Fransa - Guernsey Feribotu

Jersey - Guernsey Feribotu

© Direct Ferries Ltd