DirectFerries e-postasına abone olun
Loading...
Invalid Email
directferries.com.tr posta listesine eklendiniz.
Girdiğiniz e-posta adresi zaten kayıtlı

directferries.com.tr hakkında

Directferries.com.tr, Avrupa ve Kuzey Afrika’da neredeyse her feribot limanına tarifeli binlerce seferi hızlı ve kolayca arayıp karşılaştırabileceğiniz ve rezervasyon yapabileceğiniz, feribot biletleri satan tarafsız bir web sitesidir.

1999 yılında kurulan Direct Ferries, feribot taşımacılığı sektöründe en geniş portfolyoyu ve kalınacak yer, tren biletleri ve Avrupa yol yardım hizmetleri gibi çeşitli yan ürünler sunar.

Birleşik Krallık, Almanya, İsviçre’de ofisleri bulunan tam bir Avrupa şirketi olan Direct Ferries Ltd, directferries.com.tr web sitesininin sahibidir. Ayrıca, Birleşik Krallık, İrlanda, Fransa, Almanya, İspanya, İtalya, Hollanda, Belçika, Portekiz, Avusturya, İsviçre, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Yunanistan, Danimarka, İsveç, Norveç ve Finlandiya’da feribot ile seyahat eden insanlar için directferries’in yerel internet sayfaları mevcuttur.

Founded in 1999, Direct Ferries offers the most comprehensive portfolio in the ferry transportation sector and a range of ancillary products from carefully selected partners including accommodation, train tickets and European breakdown cover.

A truly Pan European company with offices across the UK, Germany and Switzerland, Direct Ferries Ltd operates directferries.com.tr and has localised versions for ferry travellers in the UK, Ireland, France, Germany, Spain, Italy, the Netherlands, Belgium, Portugal, Austria, Switzerland, Poland, Czech Republic, Slovakia, Greece, Denmark, Sweden, Norway and Finland.

Neden directferries.com.tr web sitesini kullanmalıyım?

Harika içerik

Feribot şirketi, feribot hattı ve liman rehberi gibi bir sonraki seyahatinizi planlamada ihtiyacınız olabilecek bölümlere kolayca ulaşabilmenizi sağlamak amacıyla, web sitemizin hızlı, kolay kullanılabilir ve içerik bakımından zengin olması için elimizde olan tüm imkanları kullandık.

En uygun biletler

Feribot operatörleri reservasyon sistemine doğrudan erişim ile, gitmek istediğiniz destinasyona mevcut bulunan tüm feribot geçişlerini tek ve kolay bir arama ile alternatiflerini de görerek karşılaştırabilir ve mevcut en iyi fiyatı alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Araç ile feribotta seyahat

İster bisiklete biniyor, ister tır kullanıyor olun, turistik, iş veya ticaret kullanımı için olan tüm araçların ihtiyacını karşılıyoruz.

Saygın bir şirket

Son denetimimizden bu yana, milyonlarca müşterimize en iyi fiyatı, seçeneği ve hizmeti sunmanın yanı sıra, bulunduğumuz sektörde büyük ölçüde bir saygınlığa da sahibiz.

Özel kampanyalar

Alış gücümüzden dolayı çoğu zaman başka bir yerde bulamayacağınız özel kampanyalar sunuyor ve feribot biletinizi daha da ucuza almanızı sağlayabiliyoruz (bu kampanları kaçırmamak için bültenimize üye olmayı unutmayın!)

Neler sunuyor?

  • 90 Feribot şirketleri ve Eurotunnel

  • 1570 Avrupa ve Kuzey Afrika’yı kapsayan feribot hatları

  • Yaklaşık 356 feribot limanı seçeneği

  • 94 üzeri ülke ve adaya sefer

directferries.com.tr ile nasıl iletişime geçebilirim?

Bizimle iletişime mi geçmek istiyorsunuz? Ne zamanlar açık olduğumuzu ve bizimle nasıl iletişim kuracağınızı öğrenin.

© Direct Ferries Ltd