Holyhead Feribot Limanı nerede?

Holyhead Feribot rezervasyonu

Bu sayfada, Holyhead feribot limanını nasıl bulabileceğinize dair bütün bilgileri bulabilirsiniz. Holyhead feribot rezervasyonu için Holyhead Feribotları veya Varış Noktası Holyhead Olan Feribotlar sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Holyhead Feribot Limanı'na nasıl gideceğiniz hakkında.

Araba ile Holyhead Feribo Limanı
Holyhead Feribo Limanı, Kuzey Galler'de Anglesey'de bulunmaktadır. Liman, A55 çift yönlü otoyolunun sonundan 100 metre kala kurulmuştur. Chester'den yaklaşık olarak 1 saat 40 dakika, Liverpool'dan 2 saat ve Manchester'dan 3 saat ve Birmingham'dan da 15 dakika uzaklıktadır.
Tren ile Holyhead Feribo Limanı
Holyhead Tren İstasyonu, ana hat üzerinde dir ve bütün Birleşik Krallık'tan ulaşılabilir. Tren yolculuğu, Londra'dan 4 saat ve Manchester'dan da 2 saattir. Trenden Holyhead İstasyonu'nda inin ve platform boyunca Ana feribot limanına gidinceye kadarişaretleri izleyin. Taksi ve Otobüs servisleri de Termianl 1'den yapılmaktadır. Daha fazla bilgi ve rezervasyon için lütfen Holyhead Trenleri veyaGaller Trenleri sayfalarımızı ziyaret ediniz.
Holyhead Feribo Limanı Otoparkı
Arabanızı park ettikten sonra sizi Terminal 1'e götüren servisleri bulunmaktadır. Ödemeler, otoparktaki makinaları kullanarak nakit ya da kredi kartı ile yapılabilmektedir.
Holyhead Feribot Limanı Adresi
Port of Holyhead, Holyhead, Anglesey, Gwynedd LL65 1DQ
Holyhead Konaklama
Eğer geceyi, ya yolculuk öncesinde ya da sonrasında, Holyhead feribot limanında veya çevresinde geçirecekseniz veya bütün ziyaretiniz süresince konaklama talep ediyorsanız lütfen, online en iyi fiyat ve en geniş konaklama seçeneklerinden birini sunan Holyhead Konaklama sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd