İbiza - Formentera Feribot Operatörleri

dateGünde 20 Sefer
clocksefer süresi 28 dakika

İbiza - Formentera Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile İbiza ile Formentera feribotlarini İbiza ile Formentera feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve İbiza ile Formentera arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden İbiza Formentera güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

İbiza Formentera Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. İbiza Formentera Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

İbiza Formentera Feribot Rehberi

İbiza Formentera feribotu, İbiza ile Formentera arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Balearia. Seferler, her bir gün için 20 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 28 dakika sürmektedir.

İbiza Formentera yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd