Ios - Folegandros Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 20 dakika'dan
dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 25 dakika
dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 25 dakika'dan

Ios - Folegandros Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Ios ile Folegandros feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Ios ile Folegandros arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Simdi fiyat arama sistemimizden Ios Folegandros veya Kiklad Adaları istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Ios Folegandros Feribot Rehberi

Ios Folegandros güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 11 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Ventouris Sea Lines ile 3 sefer, Sea Jets ile 4 sefer & Nel Lines ile 4 sefer.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 25 dakikadir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Ios Folegandros feribotlarini Ventouris Sea Lines, Sea Jets & Nel Lines ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd