Ios - Kimolos Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 14 dakika

Ios - Kimolos Feribotu

Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Ios Kimolos feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Ios ile Kimolos feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Ios Kimolos veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Ios Kimolos Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Nel Lines Ios Kimolos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 3 saat 14 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd