Ios - Milos Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 45 dakika'dan
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 30 dakika

Ios - Milos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ülkesinde Ios Milos feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Ios ile Milos feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Ios Milos veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Ios Milos Feribot Rehberi

Ios Milos güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 9 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (7 ile Sea Jets & 2 ile Nel Lines).

Sea Jets firmasi ile Kiklad Adaları ülkesine yolculuk yaklasik 1 saat 45 dakika'dan sürmektedir & Nel Lines firmasinin seferi yaklasik 4 saat 30 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Ios Milos güzergâhindaki feribotlari Sea Jets & Nel Lines ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd