Ios - Sifnos Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 15 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 55 dakika

Ios - Sifnos Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Ios ile Sifnos feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Ios ile Sifnos arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Ios Sifnos veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Ios Sifnos Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Ventouris Sea Lines hizmeti günlük olarak Her hafta 3 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 3 saat 15 dakika'dan sürmektedir süresince Sea Jets firmasi günde Her hafta 7 kez düzenlemektedir ve bu seferler 2 saat 55 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Ios Sifnos güzergâhinda, her bir hafta için 10 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd