Ios - Sikinos Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 25 dakika
dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 30 dakika

Ios - Sikinos Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Ios Sikinos feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Tüm firmalarin güncel Ios Sikinos tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Simdi fiyat arama sistemimizden Ios Sikinos veya Kiklad Adaları istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Ios Sikinos Feribot Rehberi

Ios Sikinos güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 7 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (3 ile Ventouris Sea Lines & 4 ile Nel Lines).

Ventouris Sea Lines firmasi ile Kiklad Adaları ülkesine yolculuk yaklasik 25 dakika sürmektedir & Nel Lines firmasinin seferi yaklasik 30 dakikasürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Ios Sikinos güzergâhindaki feribotlari Ventouris Sea Lines & Nel Lines ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd