İstanköy - Astypalea Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 40 dakika

İstanköy - Astypalea Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile İstanköy Astypalea feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Oniki Adalar feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Tüm firmalarin güncel İstanköy Astypalea tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

İstanköy Astypalea feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi İstanköy Astypalea seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

İstanköy Astypalea Feribot Rehberi

İstanköy Astypalea feribotu, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Blue Star Ferries. Seferler, her bir hafta için 1 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 3 saat 40 dakika'dan sürmektedir.

İstanköy Astypalea yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd