İstanköy - Katapola Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 5 dakika

İstanköy - Katapola Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Oniki Adalar ile Kiklad Adaları feribotlarini İstanköy ile Katapola feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve İstanköy ile Katapola arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden İstanköy Katapola güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

İstanköy Katapola Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Kiklad Adaları arasindaki Blue Star Ferries İstanköy Katapola feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 3 saat 5 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd