İstanköy - Meis Adası Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 11 saat 25 dakika

İstanköy - Meis Adası Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Oniki Adalar ülkesinde İstanköy ile Meis Adası feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm İstanköy ile Meis Adası feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan İstanköy Meis Adası veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

İstanköy Meis Adası Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasindaki Blue Star Ferries İstanköy Meis Adası feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 11 saat 25 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd