İstanköy - Pire Feribot Operatörleri

dateHaftada 11 Sefer
clocksefer süresi 8 saat 30 dakika

İstanköy - Pire Feribotu

Oniki Adalar ile Yunanistan feribot yolculugunuzla ilgili İstanköy Pire feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Tüm firmalarin güncel İstanköy Pire tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden İstanköy Pire güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

İstanköy Pire Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. İstanköy Pire Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

İstanköy Pire Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Yunanistan arasindaki Blue Star Ferries İstanköy Pire feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 8 saat 30 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 11 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd