İstanköy - Thira Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 30 dakika

İstanköy - Thira Feribotu

Oniki Adalar ile Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili İstanköy Thira feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Tüm firmalarin güncel İstanköy Thira tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Simdi fiyat arama sistemimizden İstanköy Thira veya Kiklad Adaları istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

İstanköy Thira Feribot Rehberi

İstanköy Thira feribotu, Oniki Adalar ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Blue Star Ferries. Seferler, her bir hafta için 3 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 4 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

İstanköy Thira yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd