Ithaka - Kyllini Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 3 saat

Ithaka - Kyllini Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Ithaka Kyllini feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger İyon Adaları veya Yunanistan feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Tüm firmalarin güncel Ithaka Kyllini tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Ithaka Kyllini feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Ithaka Kyllini seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Ithaka Kyllini Feribot Rehberi

Ithaka Kyllini feribotu, İyon Adaları ile Yunanistan arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Kefalonian Lines. Seferler, her bir hafta için 7 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 3 saat'den sürmektedir.

Ithaka Kyllini yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd