Jersey Feribot Limanı nerede?

Jersey Feribot rezervasyonu

Bu sayfada, Jersey feribot limanını nasıl bulabileceğinize dair bütün bilgileri bulabilirsiniz. Jersey feribot rezervasyonu için Jersey Feribotları veya Varış Noktası Jersey Olan Feribotlar sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Jersey Feribot Limanı'na nasıl gideceğiniz hakkında.

Otobüs ile Jersey Feribot Limanı
En yakın otobüs durağı, 10 dakika yürüme mesafesindeki St. Helier'dedir.
Araba ile Jersey Feribot Limanı
Condor Ferries Jersey feribot terminali, Helier limanında bulunmaktadır ve adanın boyutundan dolayı bulunması oldukça kolaydır. Route De La Liberation döner kavşağında La Route Du Port Elizabeth'e doğru 2. çıkışı alın ve daha sonra liman tabealalrını izleyin.
Jersey Feribot Limanı Otoparkı
Elizabeth Terminali'ndeki otopark, 90 araç kapasiteli ve 24 saat girişi olan bir otoparktır. Ödemeler, Pazartesi'den Cumartesi'ye 08:00 - 17:00 saatleri arasında yapılmalıdır. Waterfront binasındaki yeraltı otoparkında (yaklaşık 2 dakikalık yğrğme mesafesinde) 120 araç kapasitesi ve yine 24 saat giriş imkanı vardır. Burada ise biletinizi alıp çıkışta ödeme yapabilirsiniz. Albert Pier'de ise uzun süreli park imkanı yoktur.
Jersey Feribot Limanı Adresi
Condor Ferries
The Elizabeth Terminali, St Helier, Jersey, C.I
Manche Iles Express
Albert Terminali, St Helier, Jersey, C.I
Jersey Konaklama
Eğer geceyi, ya yolculuk öncesinde ya da sonrasında, Jersey feribot limanında veya çevresinde geçirecekseniz veya bütün ziyaretiniz süresince konaklama talep ediyorsanız lütfen, online en iyi fiyat ve en geniş konaklama seçeneklerinden birini sunan Jersey Konaklama sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd