Jersey feribotları hakkında

Direct Ferries'de, Jersey istikametindeki tüm feribot güzergâhlarindaki canli sefer ve en iyi ücret bilgilerine ulasarak, dogru feribot seferini en ucuz fiyat ile bulursunuz.

Hizli ve kolay tek bir arama ile Jersey ülkesine sefer düzenleyen tüm feribotlari karsilastirabilir ve bu sayede mevcut seferler içinde en iyisini en iyi fiyata elde edersiniz.

Ücret arama sisteminde, tercih ettiginiz güzergâhi, yolcu sayisini seçerek ve ardindan arama dügmesine tiklayarak, Jersey ülkesine yapacaginiz feribot yolculugunuz için feribot tarifelerini ve ücretlerini bulabilirsiniz.
Jersey
Jersey
Jersey Feribotu
Jersey
Jersey

Jersey Hakkında:

Jersey, Manş Adaları'nın en güneyinde yer alan adadır. Ada, Britanya'nın yaklaşık 160 km. güneyindedir fakat Fransa sahili ile arasındaki mesafe sadece 22 km'dir. Jersey ziyaretçilerin farklı duyularına hitap eden bir kaleydeskop gibidir. Jersey'in büyüklüğüne rağmen, bu küçük ada duyuları haddinden fazla harekete geçirmektedir. Adaya hava yoluyla gelirseniz yemyeşil vadilerini, bakımlı tarlalarını ve el değmemiş sahilini fark edeceksiniz. Deniz yoluyla gelirken La Corbière'in kayalıklar arasındaki gösterişli manzarası, St Aubin koyu gözler önüne serilir. Kartpostal güzelliğindeki Elizabeth Kalesi, küçük ama güzel olan bu adayla karşılaşma anını daha da görkemli kılar. Manzara açısından çeşitlilik sunan, tarihi açıdan zengin ada kusursuz güzelliğiyle kendisinden çok daha büyük adalarla ve belki de daha iyi bilinen gezi noktalarıyla boy ölçüşür durumdadır. Deniz, adanın coğrafyasına hâkimdir ve adayı çevreleyen Atlas Okyanusu adanın her noktasından görülebilmektedir. Sahil kıyısı aynı zamanda sonsuz bir çeşitlilik sunar. Görkemli yarlar, etrafı açık körfezler, kumlu sahiller ve kayalıkların sakladığı küçük koylara yaya olarak veya üç beş dakikalık bir araba yolculuğuyla ulaşmak son derece kolaydır. Jersey'in St Malo Körfezi'ndeki kendine has konumunun sonucunda, denizin alçalıp yükselmesinden dolayı ada günde iki defa 12 m. oranında büyüyüp küçülmektedir. Bu oran dünyadaki en büyük gel git oranlarından biridir.

Fransa - Jersey Feribotu

Haftada 2 Sefer
sefer süresi 1 saat 10 dakika'dan
Manche Iles Express
Haftada 4 Sefer
sefer süresi 1 saat 20 dakika'dan
Manche Iles Express
Haftada 16 Sefer
sefer süresi 1 saat 20 dakika'dan
Condor Ferries

Guernsey - Jersey Feribotu

İngiltere - Jersey Feribotu

Sark - Jersey Feribotu

© Direct Ferries Ltd